Opel - Astra H 1.7 CDTi

Opel Astra H 1.7 CDTi
Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил

3,500

Куманово

218,000 km

2005 година

/

100 HP

Се продава Opel Astra H 1.7 CDTi 2005god
- 218.000km ( servisna kniska i garancija )
- 1686 cm3
- 74kW / 100kS
- Manuelen menuvac
Сочуван и добро одржуван автомобил, Прва фарба на цела кола
Цена со сите трошоци за увоз во МК, до регистрација 3.500 EUR

Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил
Автомобил